Každý člověk občas potřebuje pomoci. Ne všechny http://www.bezvabeh.cz/clanek/4327-10-zpusobu-jak-zatocit-s-uzkosti potíže lze vyřešit o samotě, a proto často vyhledáváme někoho, kdo by byl ochoten nás vyslechnout, poradit nám a v tom nejlepším případě nabídnout nějaké řešení. V takovém případě se obracíme například na psychology a terapie, které nám pomáhají nahlédnout do naší mysli a vypořádat se s minulostí, nastřádanými emocemi a tak dále. Jsou ovšem i takové situace, kdy ani ten nejlepší psycholog nemůže najít příčinu našich nesnází a my se tak ocitáme v začarovaném kruhu. Právě v těchto situacích je třeba zamyslet se nad tím, zda onen problém netkví někde hodně hluboko. Někde, kde jsme ho nevědomky zastrčili a doufali, že na něj zapomeneme, což se také stalo, bohužel s následky. Nic není ztraceno, jelikož existuje báječná regresní terapie.Zenové kameny
Právě ona regresní terapie nám umožňuje nahlédnout pod pokličku našeho dětství anebo dokonce minulých životů. Ať už se v současném životě potýkáte s úzkostmi, fóbiemi či traumatem, regrese vám pomůže zjistit, z jakého důvodu vás právě tyto potíže sužují a jak se s nimi vyrovnat.
S pomocí zkušeného terapeuta jste uvedeni do stavu velmi jemné hypnózy, kdy jste schopni poslouchat, komunikovat a zároveň prožívat vzpomínky a dávné situace.
Ocitnout se můžete ve svých dětských letech, kdy jste například spadli z kola, a proto se nyní na kolo bojíte nasednout, nebo v jednom z vašich předchozích životů, kdy jste bosí běželi po lese a snažili se utéci lidem, kteří vám chtěli ublížit.
Díky těmto momentům si uvědomíte, proč například trpíte sociální úzkostí. Proč se bojíte uzavřených prostor nebo z jakého důvodu jste fixováni na určitého člověka (matku, přítele, partnera).Hořící svíčka
Celý proces je naprosto bezpečný a nehrozí vám nic zlého a nebezpečného. Pokud se obáváte, nebo vás toto téma zaujalo, navštivte odkaz v úvodu článku a zjistěte více. Mimo praktické informace se můžete dočíst o příbězích klientů, kterým tento druh terapie pomohl.