Potřebujete peníze a přemýšlíte nad výhodným úvěrem, který by vám poskytnul vyšší částku s delším splácením? Bojíte se však, že neprojdete kvůli záznamu v seznamu dlužníků?

vydělané peníze

Na trhu je spousta možností a také společností, které poskytují krátkodobé i dlouhodobé úvěry. První kroky klientů většinou vedou do společností bankovních, ve kterých hledají jistotu a bezpečnost při uzavření smlouvy. Také tady však natrefí na přísné podmínky, díky kterým nedostanou úvěr všichni žadatelé.

Nejčastějším problémem jsou záznamy v seznamech dlužníků či exekuce. Banky tyto záznamy berou striktně a už při nejmenším vroubku žádost zamítají, protože se pro ně klient stává nedůvěryhodným pro dodržení splácení úvěru dle smlouvy.
Není však hned důvod k zoufalství, protože kromě společností bankovních jsou ještě nebankovní a u nich je možná i hypotéka bez registru.

Záleží na individuálních podmínkách každé společnosti, ale většina z nich záznamy v seznamech dlužníků nelustruje vůbec nebo přihlíží k menším neřestem. Klienti tak mají vyšší šanci na získání peněz a můžou tak řešit i nepříznivou finanční situaci, zbavit se dluhů a exekucí.

Podmínkou je zástava nemovitosti, které vlastníkem nemusí být přímo klient. Tím jsou šance pro získání financí ještě vyšší.
V případě, že chcete klasickou verzi tohoto typu úvěru, tak peníze můžete využít pouze na bydlení. A to například nákup bytu, domu, stavbu či rekonstrukci. Většinou je potřebné dokládat taky účel využití například v podobě kupní smlouvy či fakturací.

kopa peněz

Druhá verze je americká a tzv. bezúčelná. V tomto případě účel dokládat nemusíte a peníze tak můžete využít, na co jen chcete. Takže nejen na bydlení, ale i na zařízení, auto, dovolenou, vyplacení dluhů a exekucí, jednoduše na všechno co vás napadne.

Získáte tak jeden pořádný úvěr, který může vyřešit mnohé.