Víte, proč jsou plastové obálky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky pro odesílání tiskovin a textilu nejlepší? Odpověď je jednoduchá – mají mnoho předností, které vám jiné obaly mohou nabídnout jen stěží.
Vezměme to hezky popořádku. Na prvním místě jmenujme například jejich voděodolnost.
Tato vlastnost může, i nemusí být důležitá. Ovšem nikdo nedokáže předem odhadnout, kdy se vám bude hodit. I v tom nejsušším létě může vaši zásilku na cestě potkat průtrž mračen a vše, co bude uvnitř, rozmočí – to především v situaci, kdy si jako obal zvolíte běžnou kartonovou krabici. Jestliže zboží zabalíte do plastové obálky, podobná katastrofa nehrozí.letící modrá obálka
Plastová obálka se vám jistě zalíbí i pro její pružnost a lehkost. Zásilce nebude přidávat zbytečné gramy na váze, což znamená, že cena za přepravu bude závislá jen a pouze na obsahu balíčku. Tím spíše, že se pružná obálka přizpůsobí obsahu a nebudete tak zbytečně převážet vzduch.
Rozhodně se však nemusíte obávat, že by se obálka mohla snadno protrhnout. Jde jen o to, abyste si zvolili vhodnou sílu její stěny podle typu zboží – pro těžší zásilky se jistě budou hodit obálky s větší tloušťkou stěny. Zároveň můžete volit i rozměry obálky, nabídka je opravdu široká.
Nosí vaši zákazníci balíčky z pošty domů? Nechte obálky opatřit praktickým odnosným uchem a cestu s balíkem v ruce jim tak usnadníte!bílá obálka na modrém pozadí
Mnoho obchodů řeší potíže se skladností obalů. I několik poskládaných kartonových krabic ve skladu zabere mnoho místa. Něco takového v případě plastových obálek rozhodně nehrozí – i ve velkém množství je můžete schovat do jednoho šuplíku. Navíc platí, že čím více kusů obálek objednáte, tím výhodnější bude jejich cena.
A zapomenout bychom neměli ani na to, že igelitové obálky vám přijdou vhod i v případě, kdy posíláte choulostivé zboží – díky vnitřní černé stěně obálky nikdo neuvidí dovnitř a balení bude maximálně diskrétní.