Našli jste si svůj podnikatelský záměr, který Vám připadá ideální, nebo již nějakou dobu podnikáte, stálých klientů máte dost, ale noví k Vám nepřichází? Je nutné se zamyslet, čím to může být, zda pouze stále stejným sortimentem, bez nových nápadů, nebo nedostatečnou reklamou, bez té se totiž žádný podnikatel neobejde. V dnešní době nespoléhejte na noviny, i když si tam můžete podat reklamu, velké billboardové plochy jsou celkem drahé, za letáčky do schránek zase budete muset zaplatit někomu, kdo je bude roznášet, a když na každé druhé schránce vidíte nápis, že lidé letáky nechtějí, i když ho do schránky dáte, můžete počítat s tím, že skončí v koši.
pc v mobilu
Jedinou dnes nejviditelnější reklamou je reklama na internetu, co si však má počít člověk, který sice s internetem umí, ale maximálně posílat e-maily, psát si na sociálních sítích, vyhledat si, co potřebuje, ale slova, jako vlastní doména, HTML apod. mu nic neříkají?
Je to jednoduché – svěřte tvorbu svých stránek odborníkům. V první řadě však musíte mít vlastní nápad, co vše by vaše webové stránky měly obsahovat, pro odborníka už potom není těžké Vám vlastní webové stránky vytvořit.
seo programátor a rozbor
Jistě Vás budou zajímat ceny takových webových stránek:
–          můžete si nechat udělat webové stránky od někoho známého, kdo se v tom vyzná, nebo Vám takového člověka někdo doporučí, ten Vám může webové stránky postupně také spravovat a vylepšovat, je to nejlevnější řešení, ale také nejrizikovější
–          také můžete zvolit člověka, který si tím oficiálně vydělává, tady ale obzvlášť dejte na doporučení od někoho, komu takový člověk stránky již dělal, budete tudíž vědět, že je na něj spolehnutí, počítejte zhruba s částkou kolem 15.000 korun za vytvoření stránek, další peníze průběžně za spravování Vašich stránek, např. zviditelnění
–          také můžete zvolit služeb některé z firem, specializovaných na tvorbu webových stránek, tady se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu, ale budete si muset připlatit, záleží, jak si své stránky představujete, protože se částka může vyšplhat hodně vysoko, na druhou stranu máte jistotu, pokud si vyberete správnou firmu.