Víte, že mužskou erekci dokáže skvěle podpořit partnerčina láska, vlídnost a laskavost? Spolu s morálními vlastnostmi byste však neměli zanedbávat i fyzickou stránku věci.

Co ještě zabírá na erekci

Vhodné potraviny – toto je poměrně ohraná písnička, ale stále se nachází jedinci (a není jich málo), kteří naprosto ignorují základní předpoklady k úspěchu ve svém životě, a těmi je správná výživa. Spoléhat se na to, že po konzumaci pěti piv, uzeného bůčku s bramborovým knedlíkem a navrch se čtyřmi kremrolemi, si to vaše tělo nějak přebere, a o no to „nějak“ dopadne, je pošetilé. Ono to skutečně „nějak“ dopadne, ale buďte si jisti, že ne dobře pro vás. Zavítejte do prodejny zdravé výživy, pokud si nevíte rady, co jíst, abyste tělo posilovali, a nikoli oslabovali.

blond dívka

Antistresy – stres je skrytý vrah a vrahům nesmíte dávat žádnou příležitost vraždit. Každého vraha je nutné odzbrojit a v případě stresu postupujte nekompromisně, protože s vámi nemá slitování. Využijte k tomu všech dostupných antistresových prostředků, například bylinky Kotvičník či Ženšen, reflexní masáže, plavání, jízdu na kole, trampolínu nebo docela prosté chození po schodech. Některým mužům vyhovuje i namáhavější, silové cvičení, nejlépe doma, než v posilovně.

hezká brunetka

Bylinky a potravinové doplňky – o osvědčeném Ženšenu tu již byla řeč a k němu lze přidat i čajový odvar z listů Jinanu dvoulaločného nebo některý ze speciálně namíchaných ájurvédských čajů. Dobrými doplňky stravy jsou i mořské řasy Kelp, Přeslička rolní a řasa Spirulina a Chlorella. Přírodní bylinky a doplňky mívají větší účinnost a výrazně méně vedlejších účinků, než Viagra bez předpisu.

Ty správné erotogenní zóny – stisknout ve správnou chvíli vhodnou erotogenní zónu může přinášet lepší výsledky, než jste očekávali. Neznamená to však soustředit se pouze na oblast penisu a třísel, muži velmi ocení i hlazení ve vlasech, líbání na krk a ramena a něžné přejíždění po břiše a v podkolenních jamkách. Výrazným pomocníkem při nedostatečné erekci bývá i dráždění pupíku, zkuste to jazykem a později prstem a tupou hranou nehtu, společně s orálním sexem.