Když se řekne „zábava“, jen málokdo odolá pokušení, pustit se do dobrodružství, které se za ní ukrývá.
Jednou za čas je totiž potřeba pořádně si odpočinout a dělat věci pro radost a pro získání nových zážitků, díky kterým dokážeme vypnout od všeho dění, které na nás ze všech stran doléhá. Jestli přemýšlíte nad tím, jak byste si mohli na chvíli oddechnout a prožít den s novými poznatky a zážitky, máme pro vás lákavou nabídku.
otazník před obličejem

Uniknete i vy?

Možná se zpočátku nápad s únikovou hrou, bude zdát jako pěkně zapeklitá situace a náročná zkouška, opak je však pravdou. Nejedná se o žádnou nemožnou úlohu, ale o formu hry, která má posílit kolektivního ducha, potrápit mozkové buňky a zdárně se za pomocí adrenalinu a příjemného napětí, dopracovat na její konec.
Úniková hraje v našich končinách velmi populární zábavou, kterou vyhledávají všechny věkové kategorie.
Je totiž určená pro všechny typy lidí:
– skupinu přátel a známých
– pracovní kolektivy
– rodinné příslušníky
Principem hry je dostat se na vyluštění hádanky, která se vám zadá na jejím začátku. Důležité je nepropadnout panice, zachovat chladnou hlavu a začít se snažit přijít na možné řešení. Tato hra je díky časovému limitu o to více akčnější a nutí všechny zúčastněné pracovat společně tak, aby se do ní zapojili i jako jednotlivci, ale především jako skupina.
Svým způsobem proto posiluje vztahy a na jejím konci můžete zjistit, jak se vám daří pracovat pod tlakem s omezeným množstvím času.
labyrint

Co vás čeká a nemine?

Nečekejte nic lehkého. Každá úniková místnost je založena na tom, aby se v ní dotyční zapotili a snažili ze všech možných sil, aby unikli ven. Natrefíte na různé hlavolamy, šifry, hádanky, indície a dvojsmysly, které budou sloužit jako vodítka k tomu, abyste se posunuli blíže k vašemu cíli. Uvidíte, že tento netradiční zážitek s partou skvělých lidí, kteří budou s vámi spolupracovat, vás nejen nadchne, ale i přivede opět k další únikové hře, kterou si budete chtít zkusit.