Praha je krásné místo, plné pamětihodností, které přečkaly zub času a zachovaly si svou osobitou krásu i ve dvacátém prvním století. Nejsou to ale jenom pamětihodnosti, která činí z Prahy jedno z nejkrásnějších měst na světě, ale jsou to i moderní a esteticky zajímavé stavby, které zkrášlují některé čtvrti tohoto starobylého města.
název studio
My se sice nezaměřujeme na skvostné hrady, památky a mosty, ani na vysoké věže, děláme však také, z dlouhodobého hlediska, velice prospěšnou činnost – zkrášlujeme pražské domovy. Město utváří především lidé, kteří v něm žijí, nikoliv budovy, které po nich zůstaly. Lidé tam mají své domácnosti. A byla by škoda, kdyby se Praha na jednu stranu chválila do světa jako nejkrásnější a nejromantičtější město, zatímco české domácnosti by chřadly. Přesně proto jsme my v design studio praha ByDesign vstoupili do hry, kdy chceme zkrášlit i to samotné srdce Prahy, které se nachází v každé z pražských domácností. Nezaměřujeme se jenom na jednotlivé pokoje (dětský pokoj, obývací pokoj), zaměřujeme se také na byt jako takový a snažíme se, aby všechny prvky domácnosti byly poskládány harmonicky a do sebe zapadajíce.
notebook na stole
Design studio praha je jedním z míst, kde se plní sny nejen naše, ale také našich klientů, kteří za námi chodí s prosbami o vyšperkování jejich interiéru. Nenabízíme jenom moderní řešení, nabízíme také řešení individualizované pro samotné klienty, kteří naši práci určitě ocení. Pokud vás vaše práce baví, tak jistě znáte ten pocit, když odvede dobrou práci a jste na ni pyšní. My jsme pyšní na všechny realizace interiérů, které jsme za naši existenci provedli a sami musíme říci, že náš cíl zkrášlovat pražské domácnosti není až tak nereálný, jak by se možná zdálo. Pražané by se měli ve svých domácnostech cítit dobře, stejně jako se cítí v této světové metropoli a je na nás, abychom jim jejich představy přenesli do reality.