To jste pořád chtěl mít tažné zařízení na autě. Orodoval jste za něj u manželky. Vysvětloval jste, jak zhodnotíte vozidlo, jak si můžete převážet na přívěsném vozíku za autem cokoliv a kamkoliv. A teď? Jak vypadá? Kolikrát jste jej použil?
Jediné, co Vás doopravdy zajímá, je cyklistika.

koule

Zase orodujete. Ale tentokrát za nové kolo. Víte, co můžete nejen říci, ale také v reálu provést na podporu svých argumentů na koupi nového kola? Pořiďte si držák na kola na tažné zařízení a vysvětlete manželce, proč potřebujete nové kolo. Vybarvěte jí v těch nejsvětlejších barvách, že si společně vyjedete za hranice velkoměsta, abyste mohli nasednout na bicykly a sportovat v čistém prostředí! To pomůže. Dvě kola do auta nenacpete, i kdybyste jej musel rozebrat na díly! Ale to také není řešení. Podívejte se, nového bicyklu nedosáhnete jinak, než tak, že nabídnete společné volné chvíle s manželkou. A to potvrdíte koupí držáku na kola na tažné zařízení! Jinak nemáte šanci.

Vytěžíte oba.
Je jasné, že na takovou nabídku Vaše manželka přistoupí a oželí několik tisíc za Vaše nové kolo z rodinného rozpočtu. Víte, ženy jsou na ta slova o lásce a blízkosti srdcí. A muži to neumí dokonale vyjádřit. Tak to je. Ale tímto postupem zvládnete obojí. I slůvka o lásce bez postranních úmyslů, protože svou manželku dozajista milujete. A nabídkou na společné chvíle je vyjádřením citů k ní. O tom není pochyb. No a nové kolo pro Vás vyplyne z Vašeho úmyslu pobývat s milovanou osobou i ve volných chvílích.
Jen se do slov nezamotejte, jako to dělá autor právě teď!

kolo

V každém případě konečně začnete používat tažné zařízení s držákem na kola efektivně. A hlavně to bude využití pro oba stejně! Určitě se Vám Váš plán pořízení nového bicyklu podaří. Chce to jen použít i trochu ty ženské zbraně, které jsou normálně mužům hodně vzdálené!