Co by to bylo za návštěvu Moravy, kdybyste nenavštívili vinný sklep? Hotely Lednice Galant vás srdečně zvou do sklípku, který se otevře pro skupinku třiceti až sto lidí.
Můžete si u nás objednat firemní akce či rodinné oslavy. Budete si užívat lahodná vína v originálním prostoru našeho vinného sklepa. Vaši návštěvu vám zpříjemníme naší vyhlášenou kuchyní, cimbálovou muzikou, someliérem řízenou degustací, ochutnávkou slivovic a dalšími atrakcemi, které si budete přát.vinný sklep
Při svém pobytu navštivte naši restauraci Moravia, kde si zamilujete naše jídla. Jsou připravována poctivě z čerstvých místních surovin. Protože víme, že příprava kvalitního jídla se nedá ošidit, nepoužíváme žádné polotovary. U nás ochutnáte místní moravskou a českou kuchyni a vybrané klenoty kuchyně evropské a mezinárodní. Jídelní lísek respektuje roční období. Proto na něm naleznete pokrmy ze sezónních surovin (jahodové hody, chřestové menu, dýňové speciality, zvěřinové hody aj.)
Skvělé jídlo můžete zapít domácím pivem a vínem značky Galant a Cibulka. Pivo Galant je vařené v našem minipivovaru v sesterském hotelu v Mikulově. Ale připravujeme i osvěžující limonády a bar je zásoben domácími a zahraničními nápoji.hotelová chodba
Zahradní restauracimůžete navštívit jako ubytovaný host, ale i jako okolojdoucí turista či cyklista. K chuti vám jistě přijde grilovaný steak, klobásky z nedalekého řeznictví, grilovaná zelenina, zelno – křenový salát, polévka nebo některá z tradičních českých hotovek.
Zapíjet můžete domácím pivem Galant, svěžími víny nebo čerstvě připravenou limonádou s právě natrhanými bylinkami.
V zimě pořádáme tradiční moravské zabíjačky. Veškeré vepřové dobroty můžete ochutnat za doprovodu harmonikáře nebo cimbálovky. Zapíjet mastnotu můžete některou z lokálních pálenek.
Zahradní restaurace je oblíbeným místem k pořádání firemních večírků a oslav. Zajistíme vám i doprovodný program – např. živou hudbu, degustaci vín nebo destilátů apod.