Jak známo, ženy jsou neustále s něčím nespokojené. Buď jim vadí, že je partner příliš dlouho v práci nebo jsou zase nerady, když je doma a nic nedělá. Vyhovět jim je těžké. Ale muž jim může jít na nějakou dobu z očí a věnovat se své zálibě, která případně ideálně přináší nějaký užitek pro celou rodinu. Konkrétně by to mohlo být třeba včelařství nebo domácí výroba piva, o kterých se dozvíte více na .

jízda na kole

Šikovní pánové se mohou věnovat zase práci se dřevem, kovem nebo kůží, či jiné řemeslné výrobě. Výrobky lze prodávat, případně s nimi obdarovávat rodinu a partnerku a hned budete mít nějaké plusové body.
Pokud není chlap manuálně zručný, ale rád by vyrazil z domu, aby ho manželka neustále nekomandovala a nekontrolovala, co dělá a nedělá, je ideálním koníčkem sport. Jít si ven zaběhat a pročistit hlavu nebo zahrát fotbal, nohejbal, či volejbal s kamarády a pak zajít ještě na pivko a pokec. Kdo se sportu věnuje dlouhodobě a chtěl by zaměstnat i vlastní děti a ještě více si u ženy šplhnout, může se stát trenérem dětského družstva. Pozice to je většinou neplacená a vyžaduje pevné nervy a organizátorský talent, ovšem zážitků budete mít nepočítaně a Vaše obliba vzroste i u ostatních rodičů. Pokud nebudete moc velký ras.

rybaření

Kdo nemá až zas tak rád společnost dalších lidí, pro toho se hodí rybaření. Má ovšem tu nevýhodu, že u něj strávíte času možná zase až příliš a znovu budete mít se ženou problém.
Krásným koníčkem je také zahradničení. Pokud máte domek se zahrádkou, tak moc daleko neutečete, ale bydlíte-li v bytě ve městě a máte zahrádku v zahrádkářské kolonii, můžete tam také najít svůj klid.

Věnovat se lze i sběratelství. Je tam sice potřeba neustále investovat často nemalé peníze, ovšem hodnota sbírky bude narůstat a na důchod budete zajištění, případně budou Vaši potomci dobře dědit.