Samozřejmě bychom vždycky měli odlišovat muže, kteří jsou zvyklí pohybovat se ve společnosti, a muže, kteří nemají potřebu či nejsou společensky tlačeni do situací, kde by byli vystaveni oku společnosti. Dnes se ale zaměříme na to, že úroveň těch nejméně o sebe dbajících mužů je opravdu extrémně nízká. Nyní si pojďme něco říci o tom, jaké společenské oblečení pro muže OnlineChlap si vlastně vybrat, i když se zrovna denně nepohybujete v luxusních restauracích a obchodních jednáních.muž zmateně hledící do objektivu.jpg

  1. Tepláky jsou fajn, ale ne vždycky

Tepláky se staly, bohužel, společenský oděv, který jen tak nezmizí. Proč taky? Jsou pohodlné, teplé a člověku není aspoň zima. Může je nosit doma i venku, ať už běhá, jde či skáče. Ovšem tepláky nejsou a nikdy nebudou společenským oblečením. Nehodí se, ať už jdete k doktorovi, do lepší restaurace nebo k soudu na jednání. V teplácích si prostě dovolit přijít nemůžete. S tepláky můžete vyrazit do hospody, ven do parku s přáteli nebo někde na tenis do haly.

  1. Příliš velký oblek

Častý prohřešek mužů. Nechce se jim investovat do obleku, který jim padne, raději si vezmou čtyřikrát větší oblek od jejich dědy či otce, který má panděro jak blázen a ještě k tomu mnohem více svalů, takže oblečený nešťastník tak vypadá jako zabalený v pytli. Pokud se nám nechce vrážet desítky tisíc do luxusních obleků, můžete si zajet do Polska nebo počkat na výprodej, kdy jsou obleky i za poloviční cenu. Takový kvalitní oblek bude přesně sedět a ještě vám vydrží déle.
muž ohlížející se za velkým otazníkem.jpg

  1. Formální oblečení nejsou džíny a čisté tričko.

Ať už jdete k tomu soudu, na úřad nebo i k doktorovi či na rodinnou oslavu, proč si nevzít normální kalhoty, nějakou jednoduchou košili (jednobarevnou) a třeba i slušivé stejnobarevné sako ke kalhotám? A nemusíte nic řešit. Vše nakoupíte do tisícovky někde ve výprodeji v obchoďáku a vypadáte k světu.