Dovolená v Chorvatsku patří k nejúžasnějším zážitkům. Chcete-li tuto zkušenost obohatit o pohodlí a bezstarostnost, svěřte se do rukou profesionálních řidičů a vydejte se na cestu autobusem. Komfortní cestování busem je skutečně řešením na míru. Dopravní společnost vám nabízí možnost podniknout cestu z České republiky do desítek destinací na pobřeží severní či střední Dalmácie. Jsou-li vaším cílem tato tradiční letoviska, můžete pohodlně vystoupit a nastoupit na některé z mnoha zastávek od Zadaru po Gradac.
kornatské ostrovy

V pohodlných a bezpečných vozidlech vybavených bezpečnostními pásy, klimatizací a WC vám nebude nic chybět. Díky polohovatelným ergonomickým sedadlům nebudete trpět nepohodlím, které cestování autobusem často doprovází. Na palubě autobusu vás čeká teplé i studené občerstvení. Při sledování filmů na LCD displejích vám bude cesta příjemně ubíhat. Během cesty můžete využívat připojení k wifi, a být tak stále ve spojení s přáteli nebo brouzdat po internetu. Samozřejmě máte možnost dobíjet si svůj notebook či mobil v USB zásuvkách.

Díky monitoringu pomocí GPS lze polohu autobusu sledovat po celou dobu cesty. Získáte tak přehled o přesném čase příjezdu a Vaši blízcí nebudou mít obavy o bezpečnost vaší cesty. Informaci o aktuální poloze obdržíte od operátorů nebo si jednoduše stáhnete příslušnou aplikaci do mobilního telefonu či tabletu. Velkou výhodou je i zasílání SMS s přesným časem odjezdu, takže odpadá zdlouhavé čekání na autobus.

Jízdenku si lze velmi snadno objednat online. Na internetových stránkách naleznete jak jízdní řády, tak nástupní místa v České republice, odkud autobusy vyjíždějí každou sobotu večer.
vodopád v chorvatsku

Správnou volbou si zjednodušíte cestování a zkvalitníte dovolenou. Svěřte starost o vaši bezpečnou dopravu jiným a užijte si zasloužený odpočinek v klidu a pohodlí, bez nervózního popojíždění v kolonách.