Začít s vlastním podnikáním nebylo vůbec snadné. Dlouho jste hledali vhodné prostory a pečlivě sestavovali sortiment zboží. Zakoupili jste vybavení do prodejny a začali vyhlížet první zákazníky. Už od prvního dne si k vám mnoho zákazníků našlo cestu, přesto se však zdrželi jen malou chvíli a nákup neuskutečnili. Proč? Rozmístění zboží na prodejně je klíčové a stejný vliv na prodejnost má také konkrétní prezentace. Velmi špatně se vám bude prodávat zboží v místě, které nemá dostatečné osvětlení. Nedostatečné osvětlení prodejen je častým problém zejména při umístění prodejny v pasážích, kam nedopadá denní světlo. Druhým problémem bývá snaha o co největší zviditelnění výlohy. Mnoho polepů zabraňuje proniknutí světla do interiéru a prostor nepůsobí na zákazníky dobře.

domácí banka

Zvolit osvětlení komerčních prostor tak, aby byla prodejna příjemným místem pro nákup není snadné. Se širokým sortimentem moderních svítidel to jistě zvládnete i vy. Pro nasvícení konkrétních druhů zboží můžete využít led halogen 50w. Správné osvětlení v prodejně vytvoří útulné prostředí a nákup bude pro vaše zákazníky příjemnější. Bodové nasvícení určitých druhů zboží pomůže k jejich zviditelnění a zákazníky více zaujmou.

Světlo pro umění
Výstavní sály, galerie, prezentace fotografií. To vše jsou místa, kde si toužíme prohlédnout vystavený kousek se všemi detaily. Nebylo by to možné, pokud bychom neměli k dispozici moderní typ halogenových svítidel. Ty poskytují perfektní zdroj světla s minimálními ztrátami. Jsou šetrné k rozpočtu za energii, a přitom vysoce výkonné. Umělecká díla si zaslouží, aby na ně dopadalo světlo z moderního zdroje.

nový maják

Sortiment zboží je sestaven tak, abyste našli vše potřebné pro vaši maloobchodní prodejnu i pro osvětlení jiných komerčních prostor. Vyberte si co nejdříve. Jistě vám nebude stačit jen jeden kus!