Naše stěhovací firma Vám spolehlivě zařídí stěhování nejen v hlavním městě, ale po celé České republice. Jsme schopni totiž nejen potřebné odnosit, ale můžeme také zařídit montáž nábytku Praha odnesto.cz.Rozumíme totiž tomu, že ne každý má čas nakoupený nábytek ještě dát dohromady, nebo mnohdy není ani vhodné nářadí a nakupovat ho kvůli jednomu odpoledni, během kterého Vám můžeme vše zařídit my, je zbytečné.levné stěhování.jpg
Všechno začíná u poptávky, a pokud si nejste jisti, vůbec nevadí, protože u násje možno domluvit nezávaznou prohlídku technikem zdarma. Naše zakázky jsou účtovány od chvíle, kdy přistavíme vozidlo až po dobu, kdy ukončíme stěhování. Vypracujeme pro Vás cenovou kalkulaci, která je konečná a může se změnit pouze v případě neočekávaných okolností, které jsou ovšem předem konzultovány s klientem.

Jednoduché řešení

Zastáváme jednoduchá řešenía dbáme na dochvilnost, opravdu se snažíme dodržet přesně domluvený čas stěhování, aby se nestalo, že na nás bude klient čekat. Všichni naši pracovníci jsou zkušení profesionálové, a tedy od nich můžete čekat jen ten nejlepší přístup a řešení.stěhovací krabice.png

Individuální přístup ke klientům

Naše služby si jednoduše objednáte pomocí vyplnění kontaktního formuláře, do kterého zadáte údaje a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat. Pokud byste chtěli využít jinou metodu, je samozřejmě k dispozici email či telefonní číslo.
Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, ať už se jedná o stěhování nebo omontáž nábytku. Nemusíte se zbytečně stresovat, jelikož my tuto práci zvládneme rychle a bez újmy. Pokud byste se báli případného poškození při přepravě, můžeme Vás uklidnit, jelikož máme na veškerou přepravu sjednanou pojistku do výše tří milionů korun, a pokud byste měli k přesunu nějaké cenné věci, je možno sjednat i jednorázové pojištění.