Jste majiteli přepravní, stavební nebo jiné firmy, jež musí v rámci svého podnikání poskytovat zaměstnancům vozidla a další stroje k tomu, aby s nimi tito vykonávali svou práci kdesi mimo areál podniku a tudíž i mimo dohled? A hlídáte si tuto techniku? A pokud ano, nakolik úspěšně?
Kdybychom tyto otázky položili mnohým z majitelů a řídících pracovníků podobných firem, byla by zjištění zřejmě docela tristní. Mnozí by museli zkonstatovat, že to prostě ohlídat nelze. A že tudíž mají někdy podezření a někdy víceméně jistotu, že se s jejich technikou nenakládá optimálně, že vznikají zbytečné škody. Protože se to hemžení aut po silnicích a přesouvání techniky po staveništích snad ani nedá ohlídat.dodávky na ulici
Ovšem ti, kdo tak mluví, pouze nevědí, že existuje satelitní sledování, s jehož pomocí je kontrola i takovéto techniky hračkou. A to i tehdy, když je tato zcela mimo dosah a dohled majitelů a řídících pracovníků.
Dnes už si totiž může každá podobná firma pořídit sofistikovaný RMC systém a díky tomuto sledovat svá vozidla i na dálku. A to klidně i na hodně velkou dálku.
Stačí si totiž jenom tento systém pořídit, nastavit si parametry, které mají být sledovány, a pak už lze mít vše virtuálně na očích, kdykoliv si to oprávněná osoba usmyslí, usedne k počítači a připojí se na internet.
A nejen že lze tuto techniku sledovat v reálném čase, ale nastavené parametry s i lze nechat i archivovat.cizí autobus
Čímž se dosáhne logicky toho, že zaměstnanci dělají to, co mají. Nezneužívají vozidla a stroje, nekradou pohonné hmoty ani celou techniku, ba dokonce pracují. Protože by se na každou nekalost kdykoliv přišlo.
A uživatele tohoto systému lze potěšit třeba i tím, že je díky záznamům z tohoto o poznání jednodušší i kontrola docházky zaměstnanců do práce, i leckteré papírování, které podnikání provází.
A co by za to kdo dal, že? Kdyby věděl, kdy je kde co z jeho techniky a kdo ze zaměstnanců a jak tato a tito pracují?