Praha, naše hlavní město, nabízí svým obyvatelům i návštěvníkům celou řadu možností nejen kulturního či sportovního vyžití. Vybrali jsme pro vás dva velmi zajímavé tipy, jak strávit příjemně den v tomto městě zejména se staršími, náctiletými dětmi. Zaručujeme vám, že se vaši puberťáci tentokrát nebudou vracet znudění a otrávení, spíš vás budou prosit o brzké zopakování celé akce.

billboard-left(1)

  1. Běžte si zasurfovat

Pokud patříte vy i vaše děti mezi vyznavače adrenalinových sportů a rádi překonáváte své hranice, pak je Surf Arena v pražských Letňanech tím pravým místem pro vás. Pro návštěvníky se zde totiž otevírá možnost zasurfovat si na prkně na vodě, aniž by museli urazit několik set kilometrů k nejbližšímu moři. Jediné, co budete potřebovat, jsou plavky. Vše ostatní potřebné Vám bude zapůjčeno na místě. K dispozici Vám dále bude instruktor, který Vám vysvětlí, jak se v surfařském simulátoru pohybovat. Celý pobyt zde budete mít zdarma zdokumentovaný na videu, takže se jistě skvěle pobavíte i doma po návratu z divokých vln.

DSC_0193

  1. Zaběhejte si mezi laserovými paprsky

Chcete se na chvíli vžít třeba do role agenta, kterému jdou všichni takzvaně po krku, užít si pořádnou dávku adrenalinu a ještě si pěkně zaběhat? Pak vám Praha nabízí možnost zahrát si skvělé laser games Praha. K dispozici vám jsou dvě různé arény, jedna připomínající labyrint, ve kterém je tak snadné se ztratit a druhá zase věrně simuluje starý aztécký chrám v džungli. Vybírat můžete z několika typů her, na své si přijdou úplní začátečníci i velmi pokročilí hráči, kteří se jen tak s něčím nespokojí. Navíc se můžete rozhodnout, zda chcete hrát v týmech, které budou bojovat proti sobě, nebo chcete hrát raději každý sám sebe. Délka jedné hry je 12 minut, takže budete mít dostatek času vyzkoušet si různé varianty her a vybrat si pro vás tu nejlepší a nejzábavnější.