Půjčka, která je skoro stejně tak skvělá, jako výhra v loterii je zde pro vás! A počítá se všemi vašimi plány, které jen může člověk mít. Je tedy naprosto jedno, zda chcete uspořádat velkolepou svatbu svým dětem, zda si chcete vylepšit bydlení, usnadnit cestování anebo naopak s cestováním začít. Můžete s ní hravě splatit své velké dluhy, které vám nedají spát stejně tak dobře jako rozjet své podnikání, na které už se třepete nedočkavostí. Ať už to bude, cokoli vás napadne, tak je to vlastně jen a pouze vaše věc a nikoho jiného to nemusí zajímat. Skvělé, že? Takto skvělé je to především proto, že nebankovní americká hypotéka je ve své podstatě bezúčelovou půjčkou. Stačí jedna dostatečná záruka v podobě nemovitosti a nemusíte už nikomu nic dokazovat, ani ze své minulosti stejně tak jako ze své budoucnosti.
myšlenky na peníze.jpg

Jednoduchá, jasná a vstřícná pravidla

Ale jistě vás více zajímá právě to, co vás to bude stát. Žádných poplatků předem ani utajených poplatků a složitých smluvních formulací se nemusíte obávat. Jde jen o jednu jedinou dostatečnou záruku v podobě nemovitosti, kterou vložíte do hry právě výměnou za to, že to celé bude tak snadné. Dokonce ta nemovitost ani nemusí být vaše. Pokud žádnou nemáte a máte ve svém okolí někoho ochotného, kdo vám důvěřuje, může se za vaši půjčku klidně zaručit on.
panáček na penězích.jpg
Často se jedná o vztah rodiče – děti, ale klidně vám záruku za půjčku může poskytnout i váš soused anebo dobrý přítel. A pro tuto věc využijete naprosto jakýkoli typ nemovité věci – jako záruku můžete využít rodinný dům, byt, výrobní areál nebo klidně hotel, pozemek či družstevní byt. Stačí si vybrat. Ale nemusíte se obávat, že jakmile se takto zavážete, musíte nemovitost opustit a přestat ji užívat, to ne! Vlastně bude všechno stále stejné jako dřív, takže toho, že by vás vaše půjčka jakkoli zatížila si ani nevšimnete.