Skříně na míru jsou skvělá věc – nejenže šetří místo v bytě, ale ještě z něj udělají to nejkrásnější místo na světě. A to samozřejmě zdaleka není vše – díky nim budete mít vše na jednom místě, tedy po ruce a v přehledné podobě. Tyto skříně vám umožní zútulnit i jinak nevzhledný kout a až do posledního centimetru využít prostor, jaký máte k dispozici. Navíc mohou mít přesně takový design, jaký si budete přát.
Jak je tedy vidět, tak sázka na nábytek na míru se vám vyplatí.
šatna s prosklenými skříňkami
V dnešní době jsou v módě podkrovní byty. A nejen to, v době nedostatku bydlení se lidé snaží zužitkovat každý trochu rozumný prostor, kde by se dalo bydlet. Výsledkem jsou byty atypických rozměrů s asymetrickým prostorem, do kterého se běžný nábytek nehodí – prakticky tam ani nejde umístit. Typickým prostorem jsou půdní šikminy pod střechou.
Nicméně atypické nemusí být jen rozměry obytných prostor, ale také lidé. Jestliže jste se narodili s velkou anebo naopak s malou výškou, pak vám na míru zhotovený nábytek také přijde vhod.
V těchto výše jmenovaných případech jsou skříně na míru prakticky jediným rozumným řešením. Ovšem ocení je i všichni majitelé malých i velkých bytů, kteří přemýšlí nad tím, jak prostor, který mají k dispozici, co nejlépe využít.
kuchyně s bílým nábytkem
Jedině díky skříním na míru http://www.sten-skrine.cz/ bude váš nábytek vypadat přesně tak, jak chcete vy – ať už se jedná o nestandardní výšku, šířku anebo hloubku, která se přizpůsobí svěřenému prostoru, který tak můžete zužitkovat beze zbytku. Avšak podle vašich představ může být i design takového nábytku. Můžete mít doma moderní skleněné čelní strany skříní anebo tradiční dřevěné rustikální provedení z masivu. Anebo třeba skříň ve vysokém lesku a v zářivém lakovaném provedení.
Můžete mít zkrátka cokoli, protože skříně na míru vás nebudou nijak a ničím omezovat – jsou tu pro vás, stejně jako jejich zkušení a dovední výrobci.