Každé dítě, které vyroste z fáze, kdy je pro něho všechno nové a neznámé, si jeho narozeniny už předem plánuje a nesmírně se na nich těší. Pokud máte vašeho budoucího oslavence doma i vy a o jeho velkém dni mluví prakticky už dva měsíce dopředu, musíte si dat velkou námahu s tím, aby jeho oslava proběhla v tom duchu, že bude nezapomenutelná.dítě na skákací atrakci

Výběr místa na hraní

Nejen batolata, ale i starší děti ještě pořád touží po tom – vyhrát si a užívat si radost z pohybu. Na rozdíl od dětí v batolecím věku, které si vystačí s hračkami, starší z nich už touží po prostoru a aktivitě k dovádění. Právě proto bude volba místa, jakým je JumpPark tou nejlepší, jakou si můžete zvolit pro vaši narozeninovou oslavu, která se už blíží.

Proč vsadit na JumpPark?

Je to především místo, které se zalíbí dětem. Velká škála trampolínových atrakcí, prostoru ke skákání, hraní různých sportovních her nebo to, že si můžou volně a bez obav zaskákat dle jejich vlastních schopností a přání, je pro narozeninovou párty tím nejlepším pro každé jedno dítě.
Všechno nezbytné kolem oslavy vám pomůže zařídit trenér, který vám může nabídnout i služby zaměstnat všechny děti v době oslavy a naučit jich nějakým trikům. A samozřejmě bezpečně a pod dohledem dospělé osoby.
Součástí areálu je i prostor k posezení a odpočinku, kde si můžete pochutnat na vašem narozeninovém dortu, který si můžete přinést vlastní. Nabídka sladkého pití nebo i horkých nápojů bude nejen pro děti velmi lákavá a osvěžující, ale i dospělým přijde vhod, dát si šálek dobré kávy nebo čaje. Jako další malé pohoštění si můžete vybrat z nabídky různých pochutin, které děti a dospělí tolik milují.chlapec v zábavním parku

Podpořte v dětech pohyb

Místo toho, že strávíte tak významný den vašeho dítěte pouze doma nebo někde na zmrzlině, podpořte v něm chuť k pohybu a dejte mu možnost pořádně se vyskákat. S partou jeho nejbližších kamarádů se tento den stane pro něho tím nejlepším, jaký mohlo v jeho dětství prožít.