Porozhlédněte se kolem sebe nebo se zamyslete nad tím, co všechno jste v poslední době dělali. A určitě vás napadne, kolik nejrůznějších vytištěných materiálů vám tu prošlo a prochází rukama, případně jste je aspoň viděli či dosud vidíte.
prodejna barev

Těch je, že?
Šli jste po ulici a viděli všude možně vylepené letáky.
Pak jste si koupili jízdenku na vlak, kterou vám vytiskli v prodejní kukani.
Na vyvěšených vytištěných jízdních řádech jste si našli, kdy vám to jede.
Usadili jste se ve vagonu a začali si číst. Snad knížku, snad noviny nebo časopis.
V cíli cesty jste museli na úřad. V čekárně jste si – než na vás došla řada – přečetli nějaké ty vytištěné informace rozvěšené po nástěnkách.
Pak jste v kanceláři vyplnili úředníkovi možná rovnou několik předtištěných formulářů.
Pak jste kvůli dostatku času zašli do protější restaurace a tam si dali něco k obědu. Samozřejmě že vám dali vybrat z toho, co bylo vytištěno v jídelním a nápojovém lístku.
A možná vám to jídlo nesedlo a tak jste byli nakonec rádi, když jste se po cestě zpět mohli doma pohodlně usadit na mísu a blahořečit kvalitnímu potištěnému toaletnímu papíru, který je (nejen v tomto případě) nad všechna Rudá práva světa.
kelímky barev

A určitě byste našli daleko více ukázek toho, kde přichází tisk ke slovu, kde se bez vytištění něčeho neobejdeme. Nebo bychom se bez toho i obešli, ale někdo jiný se domnívá, že ne.
A jistě už dávno považujete za samozřejmé, že má být to vytištěné na vysoké úrovni, že to má skvěle vypadat. Protože něco s nepřirozenými a rozmazanými barvami, s chybějícími částmi tisku nebo jinými vadami na kráse už nikoho nezaujme. Už přece není devětaosmdesátý rok, kdy se vše protistátní muselo množit za provizorních podmínek.
Dnes už máme všechny předpoklady, abychom to, co tiskneme, zhotovili perfektně. Aby tomu tak bylo, potřebujeme ale kvalitní tiskárnu i náplň do ní. Tedy něco od renomovaného výrobce, jako je Canon PG-510, něco, díky čemu se tisk povede. A čeho bychom s nějakou lacinou pochybnou imitací náplně nikdy nedosáhli.