Pokud hledáte, opravdu kvalitní letní pneumatiky, vsaďte na Nokian! Tato značka je skvělá. A to i v nabídce letních pneumatik.
 

Když se řekne Nokian

Nabídka značky Nokian obsahuje výrobky, které zákazníkům přinášejí skutečnou přidanou hodnotu. Jejich vývoj, spočívá na základech znalostí severských podmínek. Společnost má vlastní výrobní střediska ve finské Nokii a v ruském Vsevolozhsku. Smluvní produkce probíhá v Indonésii, Číně, na Slovensku, ve Španělsku, v Indii a USA.

pneu
 

Nokian zLine

Sportovní Nokian zLine, jsou výkonné letní pneumatiky, vyvinuté pro bezpečnou jízdu ve vysoké rychlosti. Běhoun, je vyroben ze speciální směsi Nokian Intelligent UHP Sillicia. Tento materiál přestavuje novou generaci.
V dalších vrstvách pod ním, se nachází nanosiliková a tuhá pryžová směs. Proto pneumatika dosahuje vysoké přesnosti, stability a odolnosti. Pneumatika okamžitě reaguje na pohyby volantem, který je pro bezpečnou jízdu, velmi důležitým předpokladem. A to zejména v extrémních podmínkách.
 
Nemalou roli, také hraje nízký valivý odpor, spojený s významnou úsporou paliva. Inovativní eliptické přepadové drážky, nebo speciální, leštěné hlavní drážky, zaručují výbornou ochranu před aquaplaningem. Díky tomu je přilnavost pneumatiky vynikající, a to i v případě opotřebení. Objem odvodných drážek se nezmenšuje, ale naopak se zvětšuje. Jízdní komfort, je posílen technologií tichých drážek Silent Groove Design. Jedná se o polokruhové zářezy, připomínající povrch golfového míčku, na stěnách podélných žeber. Tím je zajištěna účinná redukce hluku uvnitř, i vně vozidla.

auto
 
Robustní, odolná pneumatika Nokian zLine, je 100 % bezpečná a spolehlivá. A to dokonce i na trasách, které jsou ve špatném stavu.

Hlavní výhody pneumatiky Nokian zLine:

·      stabilní
·      přesná
·      tichá
·      přesná i při vysokých rychlostech
·      vynikající bezpečnost na mokré vozovce
·      vyrábí se ve variantách pro osobní vozy a také SUV