Možná to znáte, možná máte také takovou zkušenost, možná, že jste ti šťastnější, kteří se s odmítnutím nesetkali. Když potřebujete sehnat zubního lékaře a je jedno z jakého důvodu, mívá to většinou všude stejný scénář. Kapacita odborníků je tak naplněná, že jen zázrakem přijímají nové a nové pacienty. Pak je ovšem každá rada drahá, bez ošetření to nejde a nechat zuby jen tak napospas, to už vůbec ne!
zubní ordinace
Co teď, na koho se obrátit, jak si zajistit kvalitní péči? Rádi vám poradíme místo, kde určitě nikoho neodmítnou. Rádi vám poradíme, kde se setkáte pouze a jenom s ochotným personálem a komplexní péčí. No jen považte, zubní implantáty, protetické záležitosti, zubní výplně, nebo parodontologie. To je pouze zlomek služeb, které každému poskytne zubní lékař jablonec nad nisou. Ano, je to tak, právě teď máte konečně šanci na profesionální a odbornou pomoc pro zdravý chrup.
Jsme špičkově vybavené pracoviště, pracují zde odborníci, kteří dokonale znají dentální praktiky. To, co je jinde problém, je u nás standard! Pacientů si vážíme a dokážeme pro ně vykonat maximum. Konečně přijďte se podívat sami! Objednejte se na počáteční konzultaci, nechte se odborně vyšetřit a nechte si navrhnout další postup.
mrkev v zubech
Perfektní chrup je naše vizitka. Představa, že krásné zuby musí mít jen ten, kdo je mediálně známý, je snad v dnešní době již přežitek. Každý si zaslouží dokonalý úsměv, každý si může dopřát plnohodnotnou péči. Je až s podivem, co někteří jedinci investují do oblečení, do drahých dovolených, nebo bytového vybavení. Ale když je na pořadu dne jejich chrup, přemýšlí, jestli je ten, či onen zákrok nutný. Vždy platí zlaté pravidlo, že prevence předchází řadě závažných onemocnění! Předejděte díky naší nadstandardní péči problémům, které se prostě bez odborné pomoci vždy dostaví, aniž bychom chtěli.