V horku se toužíme zchladit snad téměř všichni, proto když nám to naše zahrada nabízí, volíme možnost vlastního koupaliště, za které nebudeme muset platit ani se s nikým dělit. Máme tak daleko větší komfort a stačí vlastně jen otevřít dveře od domu a můžeme se hned koupat.
Lidé zkouší různé možnosti, jak uvést své koupaliště do pořádku. Nemají strach zkoušet různé prostředky, jako je Savo nebo Skalice modrá. Přitom odborníci z řad dlouhodobých prodejců varují, že to není zrovna to nejlepší řešení. Některé prostředky dokonce zakazuje samotný zákon.
Například chlorové tablety obsahují stabilizátor, který snižuje odpařování chloru z vody. Pokud použijete například sedmi denní tabletu, můžete si být jistí, že se chlor uvolňuje do vody postupně po celou dobu. Díky tomu docílíte správného ošetření. Běžný čisticí prostředek je více koncentrovaný a funguje jenom na pár hodin. Takže konečná efektivita nula!swim
Patříte mezi alergiky – pak zapomeňte na chemii
V tom případě vyzkoušejte sůl do bazénu, která vám pomůže udržet to správné PH. Musíte myslet ale na to, že je třeba vybavit se příslušenstvím, které odolá korozi.
Prvotní dávkování při napouštění vašeho bazénu obnáší zhruba 4-5 kg soli na 1000 l vody.Dodržujte vždy návod k použití u salinátoru. Funguje na principu elektrolýzy, která produkuje přírodní chlór, který pak funguje jako účinná dezinfekce. Nejprve roztok připravte do nádoby a pak teprve rozlévejte po hladině. Chvíli nechte působit. Potom už se doplňuje průběžně, jak to vyžaduje provoz. Závisí to také na množství dopouštěné vody.
Při koupi zjistíte, že obsahuje až 99,6 % NaClbez jakýchkoli příměsí nebo nečistot.
Jaké jsou výhody použití:
veliminace bakterií, virů a řas
vkřišťálově čistá voda, která nedráždí oči ani kůži
vpotvrzené léčivé účinky na pokožku
Jak vidíte, vaše možnosti údržby a čištění nejsou nijak omezené. Navíc přírodní řešení znamená také to nejlepší pro vaše zdraví. Myslete trochu více na sebe a vaše děti. Konečně bude vaše koupání příjemné a zdravotně nezávadné.girl