Každého čas od času potká situace, kdy nutně potřebuje peníze. Občas jen pár tisíc jindy by to chtělo pořádnou finanční injekci. A tak pokud nemáte potřebnou částku někde ušetřenou, tak vaše kroky vedou do banky se žádostí o úvěr nebo rovnou hypotéku.
Ne každý však má v tomto případě tolik štěstí a je jeho žádost o půjčku v bance schválena. Podmínky pro získání, třeba hypotéky, dosáhli zpřísnění a podmínky musí splnit každý. Kdo na hypotéku v bance nedosahuje a podmínky nesplnil, odchází se zamítnutou žádostí.
Další kroky vedou domů a se zklamáním přemýšlí, jak finanční situaci vyřešit.
Naštěstí je zde ještě https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/a možnost požádat o nebankovní hypotéku.

peníze

Požádejte o nebankovní hypotéku

Teď si asi říkáte, jak byste mohli získat jinou hypotéku, když v bance jste neprošli? Celkem jednoduše. Nebankovní typ hypotéky nevyžaduje tolik přísných podmínek ke schválení.

Například:
ü Žádost není omezena věkem
ü Nenahlíží se do registru dlužníků
ü Nepožaduje se doložení příjmů
ü Není potřebný ručitel
ü Nehradí se poplatky předem

A ke všemu je možné vše vyřídit online.
Jedinou podmínkou pro schválení je zástava nemovitosti a to buď vlastní, nebo i třetí osoby, čím se možnost získání hypotéky ještě víc přibližuje všem klientům.
V případě americké hypotéky nemusíte uvádět účel využití peněz, co pro mnohé klienty znamená, že peníze můžou využít i na vyplacení nepříjemných dluhů a exekucí.

na prodej

Díky internetovému připojení nemusíte nikam cestovat a stát dlouhé fronty na setkání s pracovníky nebankovní společnosti. Vše stačí odeslat online dle pokynů a do 24 hodin máte jasno. Zachováte si tím diskrétnost i svoje soukromí.
Konečně si budete moct vyřídit všechny finanční záležitosti a žít spokojený život bez finančních potíží.