Chcete se vydat v létě na dovolenou k moři a zvažujete, jaký způsob dopravy pro Vás bude ten nejlepší, nejpohodlnější a zároveň nejvýhodnější? Přemýšleli jste nad vlastní dopravou automobilem, ale zdá se Vám tato cesta nepohodlná a finančně nevýhodná? Také jste přemýšleli nad autobusovou dopravou, ale myslíte si, že i tato doprava není zrovna tou nejpohodlnější? Tak to se mýlíte.
chorvastký přístav
Jen si musíte vybrat toho správného dopravce, například nás http://www.jadranexpres.cz/.
My http://www.jadranexpres.cz/ Vám nabízíme autobusovou dopravu vysoce kvalitními moderními novými autobusy do každého známého místa v Chorvatsku. Můžeme Vám zajistit velmi příjemnou a pohodlnou cestu na Vaši dovolenou a samozřejmě také zpátky. Na výběr také máte velkou spoustu nástupních míst v naší republice.

S námi si začnete svou dovolenou užívat už po cestě na ni. Naše autobusy jsou plně klimatizované, vybavené ergonomicky tvarovanými pohodlnými sedadly, která můžete nastavit hned do několika poloh, a která jsou vybavena nejen bezpečnostními pásy, ale také zásuvkami pro možnost dobíjení Vašich elektronických přístrojů. Dále v našich autobusech můžete využít možnosti připojení k WIFI, možnosti občerstvení a samozřejmě jsme vybaveni i sociálním zařízením.
zájezdový autobus

Nemusíte se vůbec ničeho obávat, protože naše autobusy procházejí pravidelnou prohlídkou a jsou v tom nejlepším stavu a naši řidiči jsou profesionálové, kteří si poradí v každé situaci. Vy si jen prostě užijete pohodlnou a příjemnou jízdu. Nahlédněte k nám http://www.jadranexpres.cz/ a zajistěte si místo v našich autobusech, abyste se pohodlně dostali na svou zaslouženou dovolenou a mohli si užívat moře a slunce.