Vymyslet zábavu pro všechny členy rodiny včetně dětí, které je mnohdy náročné něčím zaujmout si vyžaduje promyšlený nápad. Vydejte se na místo, které přímo láká svou historií a přitom si můžete být jistí, že ho ocení celá vaše rodina.
letící pterodaktyl

Dinopark pro každého

Dinosauři byla skupina živočichů, které žili několik milionů let před naším letopočtem. Lze je zařadit do období druhohor a jelikož je tomu už dávno, co je mohl někdo vidět, jejich tajemný život a mohutná stavba těla nás dovedou nesmírně uchvátit. Pro poznávání světa dinosaurů nám jsou poskytnuty dinoparky, ve kterých můžete zjistit, v jakých velikostech reálně existovali a jaké zvuky vydávali.
Dinoparky mají nejenom velkou účast zvědavců, ale i velké obsazení v naší republice. Můžete si vkročit do jejich světa prakticky už v každém větším, ale i menším městě. Kde se tedy u nás nacházejí?
–       Vyškov
–       Doubrava
–       Plzeň
–       Liberec
–      Praha
dinosaurus triceraptos

Co si nesmíte nechat ujít?

Dinoparky nabízí pohyblivé a statické modely všech dinosaurů, o kterých je jakákoliv zmínka. Nalezete zde i podrobný popis těchto skvostných tvorů a prohlédněte si je do naprostých detailů. Dále se v nich nachází mnoho dětských atrakcí, hřišť a také restaurací, díky kterým v nich můžete strávit i celý den. Samozřejmostí každého dinoparku je i kino, které je možné sledovat i v 3D, abyste se lépe přiblížili světu, ve kterém žili. Dinoparky se hlásí u nás opravdu velké oblibě, ale navštívit je můžete i na Slovensku, ve Španělsku a v Rusku.
Vstupné do dinoparku se pohybuje v dostupných cenách a utratit peníze se vám za takový výlet rozhodně vyplatí. V některých se můžete svéstvláčkem, projet se na lanovce, prožít bouřku z druhohor se skutečným deštěm, nebo se podívat na aktivní sopku. Je jen na vás, jaký druh parku si vyberete, nebo si jednoduše naplánujte výlet a navštivte je všechny. Spokojená bude celá rodina!