Dobám, v nichž ložnice mívaly všechny čtyři stěny naprosto identickou tapetu, již dávno odzvonilo. Vpusťte do svých pokojů sluneční paprsky!
 
   V případě, že vaše okna nemíří na východní světovou stranu nezoufejte, odstíny žluté, oranžové či červené sluníčko jednoduše nahradí. Nemusíte zrovna mít vymalováno těmito barvami, stačí pár pěkných a hlavně vkusných doplňků dle vaší představy a energii postrádat nebudete.
 viktoriánský styl
   Pokud nejste fanoušky těchto barev, nebo se zkrátka nechcete rozloučit s aktuální barvou vašeho pokoje, avšak stejně toužíte po změně i když pouhé přesouvání nábytku už vás neuspokojuje, přemalujte nábytek!
   Na lakovaném nábytku vypadá skvěle každá barva. Uvidíte, že nábytek bude vypadat parádně a vašemu pokoji dodá zcela jiný ráz.
 geometrický vzorek
   Vymalování pokoje na bílo je snad nejméně zatěžující varianta pro vaši peněženku, jenže bohužel tato barva je dosti jednotvárná a bez nápadu.
   Najděte váš oblíbený výjev (třeba fotografii oblíbeného města, pláže, fotografii vašich potomků) a část pokoje jimi pokryjte. Či malými fotografiemi v clipartech. Nelámejte si hlavu jestli visí všechny v jedné rovině či jestli  není jeden větší než druhý. Popusťte uzdu vaší fantazii a nehleďte na vodováhu. Výsledek se vám jistě bude líbit velmi dlouho.
 tapeta za židlí
   Nebo jste umělecký typ? Popadněte barvy a namalujte si na stěnu mandalu! Použijte vaše oblíbené barvy. Krásné kombinace najdete v pastelových odstínech ale také v sytých výrazných barvičkách. Co je lepšího než pohled na vaše překrásné dílo, jenž vás uklidní a zároveň ve vás probudí pocit hrdosti? Mandaly mají velkou moc, jsou hravé, uklidní, ale také velice povzbudí, dodají pocit jistoty a také dokáží pozvednout sebevědomí.