Možná i vy toužíte po nějaké příjemné rekreační chatce, kterou byste mohli navštěvovat o víkendu, abyste tak alespoň na chvíli unikli ruchu velkoměsta. Jenže problém spočívá v tom, že na podobnou stavbu nemáte peníze, anebo v místě, kde byste ji chtěli mít, se žádný objekt neprodává a stavět se tam nesmí. Skvělá zpráva je, že i taková prekérní situace může mít skvělé řešení. Tím je koupě mobilheimu!klika od dveří

Znáte mobilní domy?

Právě tyto stavby vám mohou posloužit na mnoho různých způsobů, ať už hledáte komfortní celoroční bydlení anebo pouze sezónní zázemí pro vaše volnočasové aktivity.
Jedině mobilheim je ideální jako malý domek, který vám bude říkat pane, a stejně tak i jako chata pro vaši rekreaci, kterou můžete využívat na zahrádce, jako zázemí pro rybaření anebo jako malou horskou základnu. Může být plně zateplený i luxusně vybavený, může mít moderní design, klasickou podobu, anebo může vypadat jako malá chatka se základní výbavou.
Ať tak či onak, jedno je jisté – nebude vás to stát příliš mnoho peněz. Jestliže máte k dispozici ve svých úsporách milión korun, pak jste za vodou, víc nepotřebujete. Možná dokonce ještě ušetříte, protože sezónní nezateplené domy jsou ještě levnější.
Pakliže takové peníze doma nemáte, dobrá zpráva je, že si kvůli nim nemusíte sjednávat drahou a rizikovou hypotéku, vystačíte si i s menším, výhodným úvěrem.prázdný kuchyňský kout

A jak přesně bude váš domek vypadat?

Bude vypadat přesně tak, jak chcete vy. Můžete si ho pro zjednodušení představit třeba jako byt v přírodě. Jeho vnitřní dispozice jsou právě malému bytu v panelovém domě podobné nejvíce ze všeho. Vevnitř vám nebude chybět nic důležitého, ať už jde o spotřebiče, toaletu s koupelnou anebo kuchyňský kout. Naopak je možné byt vybavit vším, o co budete mít zájem. Ideální bude, když si svůj domeček snů přijdete vybrat osobně do centra vzorových mobilních domů, kde si vše do detailu prohlédnete.