Pravidelně od mládí


Ve dvaceti letech je pleť mladá, vyrovnaná, pevná a pravidelná. Začít s prevencí v tomto věku přináší ohromné výhody. Kvalitní denní krém, make-up a noční hydratující krém jsou pro dokonalý start vhodným začátkem. Vhodné je, abyste používala systém péče nejlépe od jedné značky, protože tyto produkty se navzájem doplňují. Tak dosáhnete nejlepšího výsledku.

Na co byste nikdy neměla zapomínat, je důkladné čištění pleti. K čištění pěny si vybírejte kosmetické vody, micelární vody, nebo stále oblíbené pěnové přípravky. Vybírejte si produkty s vysokým obsahem vitamínu A a C. Tyto vitamíny zajistí obnovu buněk pleti a posilují mikrocirkulaci a regeneraci pokožky.

Vyzkoušejte např. značku Bioderma a její výrobek „Hydrabio Mouse“, který pleti zajišťuje bohatou hydrataci.

krásná žena


A co ve třiceti?


Ve třiceti letech vaše pleť produkuje o 40 % tuku méně než ve dvaceti.  Pleť ztrácí svoji elasticitu, ochabuje a je matnější. Péče o ni by tedy měla být dostatečně vyživující. Důležitým doplňkem, je koenzym Q 10. Odměnou vám bude více energie, lepší pleť a méně vrásek. 


Čtyřicítka na krku


Od čtyřiceti let se kolagen a elastin pod povrchem kůže začínají rozpadat. Objevují se výraznější skvrny, prohlubují se vrásky, pleť je ochablejší a povadlejší. V tomto věku byste péči o pleť rozhodně neměla zanedbávat. Při každodenní péči o pleť nezapomínejte na krk a dekolt. Používejte přípravky, které aktivují produkci kolagenu a zkvalitňují její elastinovou síť.

Kromě vrásek může tvář vypadat starší také kvůli pigmentovým skvrnám a nedokonalosti pleti. Mesopeeling na bázi vitamínu A zjemňuje nerovnosti a pigmentové skvrny, stahuje póry a zvyšuje produkty nových pleťových buněk. Ideální jsou 4-6 sezení v rozestupu tří týdnů

Zajistěte pleti minerály, vitamíny a antioxidanty v podobě doplňků stravy. Vyzkoušejte třeba nápoj Acai Berry Deroxify s komplexem z bobulí acai, aloe vera a vitamínu C. Tato super vitamínová bomba, má nejen výbornou chuť, ale hlavně organismus i pleť pročistí, uklidní a dodá potřebnou energii. Doplněk stravy Innéov „Proti buněčnému stárnutí“ zpomaluje stárnutí buněk, sjednocuje tón pokožky a zvyšuje její hustotu.

krém

 


Důležité pravidlo pro všechny


Nepřepínejte se, naučte se relaxovat a dopřejte si denně alespoň osm hodin spánku. Zatímco spíte, nastartuje se obnova pleti. Můžete ji podpořit i intenzivními regeneračními přípravky, které budou pleť regenerovat, zatímco budete odpočívat.

Pro krásnou pleť, je v každém věku, velice důležitá naše strava. Cukr, sladidla, hodně moučných a mléčných výrobků, masa a průmyslově zpracovaných potravin, tedy stravy, která způsobuje překyselení, vašemu tělu, potažmo pleti v žádném případě neprospívají. Pokud se budete stravovat rozumně a jíst hodně ovoce, zeleniny, do své stravy zařadíte celozrnné pečivo, budete dodržovat pitný režim a dopřejete si pravidelný pohyb, pak budete zdravé a vaše pleť bude krásně zářit.