Každá žena se těší na ten den, kdy si bude moci obléct krásné dlouhé bílé šaty s vlečkou, závojem a nazdobit se jako princezna. Přirozeně každá má jiný vkus a priority a tak není zrovna podmínkou délka šatů. Rozhodující je spíše to, že se v onen velký den spojí dvě srdce, která si řeknou sladké ANO a v tento okamžik to skutečně myslí vážně a na celý život. Než ovšem budou snoubenci stát před oltářem, tak je bude čekat spoustu zařizování a přirozeně to je spojeno s výběrem svatebního oznámení. Zde jsou uvedeny totiž ty nejdůležitější údaje, bez kterých by se neobešla žádná pozvánka. Musí být ovšem přesné, pokud chtějí nastávající novomanželé tento den strávit v přítomnosti všech, které mají rádi.

svatební oznámení

Výběr svatebního oznámení

Nejedná se jen o nějakou kartičku, která se vloží do obálky. V podstatě si lze vybrat z velkého množství nabídek svatebního oznámení https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-oznameni/. Od nejlevnějších, až po různě zdobené, vykrajované a přirozeně nesmí chybět ani pestrost barev. Také velikosti mohou být odlišné. Co ovšem je důležitější, tak bude samotný obsah. Je v podstatě jedno, zdali budou na povrchu kresby, vlastní fotografie nebo klasické snubní prstýnky. Ve většině případů jsou svatební oznámení otevírací a uvnitř nalezneme přesně to, co potřebujeme vědět.

svatební oznámení 1

  1. Kdo se rozhodl změnit svůj dosavadní samotářský život. Jména snoubenců a mnohdy i s adresou.
  2. Který den se bude konat slavná událost, kdy začnou používat většinou jedno příjmení a složí svůj manželský slib.
  3. Rozhodně místo, kde se bude obřad konat, pokud přirozeně se nebude jednat pouze o malou svatbu pouze s rodiči.
  4. Přesný čas je nesmírně důležitý, většinou se na daném místě nekoná jen jedna svatba, tak aby se všichni řádně a včas dostavili, je stěžejní záležitost.
  5. Vůbec není na škodu uvést, zdali se bude jednat o církevní nebo občasný sňatek, aby se hosté mohli na tento slavnostní akt dostatečně připravit.