Pokud se po příchodu domů necítíte šťastní a klidní, možná je tento článek právě pro vás. Máte pořád pocit, že musíte doma něco udělat, a že i zde jste ve stresu, protože prostě doba je taková, že nestíháte práci, děti i domácnost tak, jak byste si představovala? Proto je potřeba doma opravdu vytvořit místo, které vám pomůže relaxovat a být spokojenou ženou.

apartmán

Žádnou místnost nevynechávejte

I když se vám zdá, že některé místnosti není nutné tak často uklízet a dbát na jejich pořádek a vzhled, můžete se opravdu mýlit. Místnosti, kterým se dostatečně nevěnujete a víte, že nejsou hotové, uklizené, dokončené vás stále mohou držet v napětí. Proto dbejte opravdu na všechny místnosti a jejich úklid.

úklid

Uklízejte s vědomím, že jde o důležitou věc

Možná nemáte rádi uklízení jako takové, ale věřte, že nejde jen o to, mít naleštěné podlahy a skříně. Jde také o to, že nepořádek brání v proudění pozitivním energiím a vytváří tak ve vašem podvědomí pocit chaosu. Pokud máte nepořádek v koupelně či skříně narvané k prasknutí, udělejte si čas a zbavte se všeho starého a nepotřebného a ukliďte, co je třeba. Rozložte si úkoly a provádějte je s vědomím toho, že i váš život a vaše nálady se zlepší, když bude vše v pořádku a nic nebude zaneseno!

Barvy a doplňky v neposlední řadě

Barvy, které máte v domácnosti nás ovlivňují psychicky, fyzicky i emocionálně. Jak je v této době moderní, barvy nás prostě ovlivňují a to nejen z pohledu módy v oblékání, ale právě také v domácnosti. Sledujte se a pozorujte, jaké barvy vám dělají dobře, a co ve vás vyvolávají. Poté neváhejte a dodejte svému domovu barvy. Ať už vymalujete či si pořídíte nové moderní obrazy nebo interiérové doplňky.

pokoj

Domov je odrazem vašeho duševního i fyzického rozpoložení. Ovlivňuje váš pocit ze života, z rodiny a ze vztahů, které vedete. Rozhlédněte se hned kolem sebe a zjistěte, jak jste na tom. Udělejte první krok ke změně tím, že si z domu uděláte opravdový domov, kde vám a celé vaší rodině bude skvěle.